Kā izbaudīt ceļojumu, ja finansiālie līdzekļi ir maz?

Strauji tuvojas atvaļinājumu sezona un tas nozīmē, ka jāsāk ir domāt par ceļojumu vai kādu citu izbraucienu brīvajā dabā vai arī pie kādas ūdenstilpnes, bet ja par to sākat domāt tikai tagad, tad, iespējams, tas var būt par vēlu, jo nebūs iespējams laicīgi sakrāt pietiekoši daudz naudu, lai varētu atļauties ceļojumu uz kādu ekskluzīvu vietu. Bet ne vienmēr ir vajadzīgi ļoti daudz naudas līdzekļi lai varētu labi atpūsties, jo citreiz ir vajadzīga vairāk kreativitāte nevis tikai nauda, jo ar kreativitāti var izdomāt dažādus veidus, kā ietaupīt naudu un tāpēc šodien došu jums dažus padomus, kā izbaudīt šīs vasaras ceļojumu arī ar mazu naudas daudzumu.

Vispirms jau ir jāapdomā tas, kur jūs vēlaties doties, jo, ja nauda ir maz, tad, visticamāk, nebūs iespējams aizbraukt uz ārzemēm un būs jāsamierinās ar tuvākām teritorijām. Mums Latvijā tepat ir ļoti daudz skaistu vietu, ko var apskatīt, un arī tuvākajās ārzemēs, kā Lietuvā un Igaunijā ir daudz dažādu apskates objektu un tā, kā tagad visas šīs valstis ir Eiropas savienībā, tad valūta visur ir vienāda un arī pie robežas neviens nestāvēs un nemēģinās jūs pārmeklēt. Tieši tāpēc vajadzētu apsvērt tuvāku galamērķi, kas jau uzreiz ietaupīt ļoti daudz naudas un pārējo naudu varēsit tērēt izklaidēm šajā galamērķī.

Ja jauda ir problēma noteikti, ka ir jāizvēlas palikt teltī, vai arī izīrēt kādu istabu tikai uz dažām dienām, jo vasaras sezonā parasti viesnīcas un viesu mājas maksā ļoti dārgi, kas tad arī bieži vien rada lielākos naudas izdevumus. Un šobrīd visticamāk, ka daudzviet jau vietas būs rezervētas un lētākās pirms sezonas rezervācijas cenas būsit palaiduši garām, tāpēc jau laicīgi ir jāpadomā par to, kur jūs paliksit. Ja jums ir universālā mašīna, tad ir iespējams iegādāties matraci un gulēt mašīnā, bet vēl labāk ir izīrēt treileri vai arī kā savādāk mēģināt samazināt savas nakšņošanas izmaksas.

Pēc tam nākamais ieteikums būtu ņemt pārtiku un citas nepieciešamās lietas līdzi no mājām, jo nereti šajās vietās, kur uzturas daudz atpūtnieku cenas ēdienam, saldējumiem un citām sadzīvei nepieciešamām lietām ir ļoti augstas, jo šie veikali vēlas nopelnīt uz šiem atpūtniekiem. Tāpēc jau pirms laika iepērkot pārtiku un citas nepieciešamās lietas būs iespējams ietaupīt visai labu naudas summu.

Un visbeidzot nonākam arī pie tā, ka ne vienmēr vajadzīgs doties tur, kur ir lielas cilvēku masas, jo citreiz sanāk daudz labāk atpūsties citur, kur cilvēku ir mazāk un nav jāmaksā ne par stāvlaukumu ne citām ekstrām.

Novēlu veiksmīgu vasaru un, iespējams tiksimies kādā pludmalē!